Leuk! We houden je op de hoogte.

Wat ontzettend leuk dat je op de hoogte wilt blijven. Zodra de online yin yoga opleiding voor je klaarstaat, hoor je het van ons. Ook als er in de tussentijd meer nieuws is, krijg je van ons een bericht. Namasté.

"Yoga vraagt je niet om meer te zijn dan je bent. Maar het vraagt je wel om alles te zijn wat je bent."

Benieuwd naar onze andere cursussen?

Bekijk ze hier

Coming soon online Yin yoga opleiding

Er staat iets fantastisch te gebeuren. Binnenkort kan je de vinyasa en yin yoga-opleiding doen, online. Dit is ook geschikt voor iedereen die yogalessen wil geven. Op de hoogte blijven? Schrijf je dan vrijblijvend in voor onze nieuwsbrief.
Lees hier verder

6-Weekse Online meditatiecursus

Ga er maar eens goed voor zitten, want er staat iets moois voor je klaar. Met de online meditatiecursus ga je in 6 weken op reis in jezelf en ontdek je de verschillende vormen van meditatie. Dit is een online meditatiecursus die verdieping biedt voor iedereen.
Lees hier verder

8-Weekse Online Basistraining Yoga

Met de online basistraining yoga leer je in 8 weken álles over de basis van yoga. Johan Noorloos en ons team van topdocenten nemen je maar wat graag mee in de wereld van yoga. Ontdek de basis als beginner of verdiep je kennis als ervaren yogi.
Lees hier verder