Bedankt voor je aanmelding

We hebben een bevestigingsmail naar jouw email verstuurd met daarin jouw inloggegevens.

Heb je na 30 minuten nog geen email ontvangen, dan
kan deze in je spamfolder zitten.

Heb je over een uur nog geen e-mail van ons ontvangen?
Neem dan contact met ons op via contact@denieuweyogaschoolonline.nl
of neem een kijkje in onze veelgestelde vragen.

Met yoga en meditatie starten doe je zo!

Jouw cursus/opleiding bekijken

"Yoga vraagt je niet om meer te zijn dan je bent. Maar het vraagt je wel om alles te zijn wat je bent."

Benieuwd naar onze andere trainingen?

Bekijk ze hier

Online vinyasa yogaopleiding 100 uur

Samen met Johan Noorloos en onze topdocenten duik je dieper in de wereld van yoga én in jezelf. Veilig vanuit je vertrouwde omgeving. Deze thuisstudie duurt gemiddeld 15 weken – zo’n 7 uur per week – en natuurlijk ben je vrij om op je eigen tempo te leren waar en wanneer het jou het beste uitkomt.
Lees hier verder

8-Weekse Online Basistraining Yoga

Met de online basistraining yoga leer je in 8 weken álles over de basis van yoga. Johan Noorloos en ons team van topdocenten nemen je maar wat graag mee in de wereld van yoga. Ontdek de basis als beginner of verdiep je kennis als ervaren yogi.
Lees hier verder